Naše webové stránky používajú cookies, aby sme našim používateľom poskytli najlepší komfort počas prezerania, a tiež pre štatistické účely. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehľadávaní webu bez zmeny nastavenia stránky, predpokladáme, že súhlasíte s použitím súborov cookies na tomto webe. Kedykoľvek môžete svoje nastavenia zmeniť v prehliadači v záložke Nástroje.

Butcher 's Plus

Butcher 's Plus je kompletné krmivo pre psov, ktoré je prirodzeným, zdravým a komplexným zdrojom živín pre vášho psa. V rade nájdete suché i mokré krmivo.

Butcher's Life

Butcher's Life je kompletné bezlepkové krmivo pre psov, ktoré je prirodzeným, zdravým a komplexným zdrojom živín.

Butcher’s Gastronomia

Butcher 's Gastronomia je rad bezlepkových výrobkov v prívetivých obaloch. Pripravená z vybraného mäsa, ktoré vyhovuje citlivým žaludkům malých plemien.

Butcher’s Pro series

Butcher 's Pro series je prémiová línia výrobkov s komplexom vápnika a fosforu pre silné kosti a zuby. V tejto línií nájdete unikátny produkt Light so zníženým obsahom tukov as L-karnitínom.

Butcher’s Superior

Butcher 's Superior je výnimočné a kompletné krmivo pre všetky rasy psov, pripravené z vybraného mäsa najvyššej kvality. Kúsky mäsa, jedinečné zloženie, to všetko tvorí prepracovanou príchuť, ktorú si váš pes môže dopriať každý deň.


Aké krmivo uprednostňuje Váš pes?


© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0