Naše webové stránky používajú cookies, aby sme našim používateľom poskytli najlepší komfort počas prezerania, a tiež pre štatistické účely. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehľadávaní webu bez zmeny nastavenia stránky, predpokladáme, že súhlasíte s použitím súborov cookies na tomto webe. Kedykoľvek môžete svoje nastavenia zmeniť v prehliadači v záložke Nástroje.


F.A.Q

Výrobky nie sú v žiadnom prípade testované na zvieratách. Každý výrobok je len skúšaný našimi adresátmi-psy - v domácich podmienkach, pod dohľadom majiteľa, ktorý dáva svojmu miláčikovi stravu Butcher 's.

Samozrejme. Mnoho krmív na trhu obsahuje lepok v podobe chudobných na živiny kúskov napodobňujúcich mäso. My používame iba plnohodnotné mäso. Žiadne mokré krmivo Butcher 's nemá vo svojom zložení lepok pšeničného pôvodu, a preto je bezpečné pre psov alergických na lepok, a tým zabraňuje alergiám.

W záujme malých psov sme pripravili línii krmivá Butcher 's Gastronomia. Špeciálna formula poskytne vášmu psovi všetky potrebné živiny. Výrobky neobsahujú žiadne umelé prísady a chutia výborne. Ideálne pre malého a náročného psa.

Pred tisíc rokmi boli psy mäsožraví, ale z časom sa vďaka evolúcii stali všežraví. Preto im môžete dávať všetku zeleninu, ktorú majú radi. Rovnako ako vo Vašej diéte tak aj v psej diéte zelenina je dôležitým zdrojom vitamínov a minerálov, ktoré podporujú udržanie zdravia a vitality.

Cestoviny obsahujú lepok, ktorý psom môže spôsobovať mnoho alergií a zdravotných problémov. Práve preto do našich výrobkov nepridávame cestoviny ani žiadne iné ingrediencie obsahujúce lepok. Avšak pes, ktorý nemá problémy s príjmom potravín, ktoré obsahujú lepok, môže pokojne jesť cestoviny.

Butcher 's paštéta, mäsové kúsky v želé alebo v omáčke - sú vždy chutným jedlom a vždy obsahujú potrebné živiny. Ale práve Váš pes rozhodne, čo mu chutí najviac, na čo je zvyknutý alebo na čo má chuť. Najlepším riešením je psovi diétu spestriť a kŕmiť ho rôznymi spôsobmi a rôznymi príchuťami.

Ak máte obavy o hmotnosť vášho psa, mali by ste sa poradiť s veterinárom. Princíp je však podobný ako v prípade diéty pre mužov - je potrebné znížiť množstvo podávanej potravy a zvýšiť telesnú aktivitu. Avšak mali by ste sa vždy uistiť, že pes dostáva všetky potrebné živiny.

Môžete takisto vyskúšať nové krmivo na alutraych 150g Butcher 's ProSeries Light. Obsahuje L-karnitín a nižšie množstvo tukov, pomáha tak znižovať a udržiavať správnu rovnováhu.

Tieto výrobky boli pripravené so špeciálnou starostlivosťou o zdravie a spokojnosť malých psov. Dôkladne vybrané zložky poskytujú všetky nevyhnutné živiny pre jeho rozvoj. Okrem toho neobsahujú nič umelého a chutia vynikajúco.

Nie. V našich výrobkoch nie je nič umelého. Je našou prioritou vyrábať zdravý pokrm najvyššej kvality, takže žiadny z našich mokrých produktov neobsahuje umelé farbivá, dochucovadlá alebo konzervačné látky.

Suché krmivo –žlté granule obsahujú farbivo žlť SY, ale jeho koncentrácia je mizivá a v žiadnom prípade neohrozuje zdravie psa. Je treba zdôrazniť, že toto krmivo je takisto prírodné, lebo obsahuje až 98% prírodných ingrediencií.

Bližšie informácie sú vždy uvedené na obaloch.

Nie. Pridanie plnív výrobkov, ako sú sójové bôby alebo kukurice, spôsobuje nielen zníženie obsahu mäsa, ale tiež môže spôsobiť alergické reakcie, najmä u psov s neznášanlivosťou lepku (gluténu). Preto výroba potravín bez plnív prispieva k zdravej výžive psov.

Jediným dodatkom, ktorý používame v niekoľkých našich výrobkoch, je ľahko stráviteľná ryža, zdroj potrebných uhľovodíkov.

Aby sme zaistili Vášmu malému miláčikovi vhodnú stravu, pripravili sme špeciálnu líniu Butcher 's Gastronomia JUNIOR. Výrobky z tejto rady obsahujú okrem iného vápnik, oleje omega 3 a 6 (pre zdravé kosti a zuby) a nenasýtené tuky (pre zdravú kožu a srsť), preto sa šteňa môže rozvíjať rýchlo, zdravo a bezpečne.

Môžete ho dať do chladničky a prechovávať v priebehu 24 hodín. Odporúčame ho preložiť do uzatvárateľnej plastovej nádoby. Pamätajte, že pre lepšiu chuť je potrebné stravu podávať pri izbovej teplote.

© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0