Naše webové stránky používajú cookies, aby sme našim používateľom poskytli najlepší komfort počas prezerania, a tiež pre štatistické účely. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehľadávaní webu bez zmeny nastavenia stránky, predpokladáme, že súhlasíte s použitím súborov cookies na tomto webe. Kedykoľvek môžete svoje nastavenia zmeniť v prehliadači v záložke Nástroje.
Bez lepku
Viete, že stačí zmeniť mokré krmivo na také, ktoré neobsahuje alergénne obilia, aby Váš maznáčik prestal mať problémy s trávením, kožou a srsťou? V záujme o blaho našich štvornohých kamarátov, Butcher 's mokré krmivo neobsahuje lepok.
Poslanie
Našou úlohou je starať sa o zdravie a pohodu psov a mačiek prostredníctvom prirodzenej zmeny návykov súvisiacich s ich výživou, ktoré sú základom dobrých vzťahov medzi zvieratami a ich majiteľmi.
Vysoký obsah mäsa
Vysoký obsah mäsa a bezlepková receptúra ​​mokrého krmiva robia z výrobku zdravý, prirodzený a komplexný zdroj živín pre Vášho maznáčika
Zdravie maznáčika
To, čo je zdravé pre nás, nie je vždy zdravé pre našich miláčikov. Výživa psov a mačiek je nesmierne dôležitá pre zdravie a náladu. Vyvážená receptúra ​​našich výrobkov vysokej kvality, prírodné ingrediencie, výborná chuť - to je práve Butcher 's.
Kvalita priamo z Veľkej Británie
Pozrite si históriu
Všetky výrobky Butcher 's sú vyrábané vo Veľkej Británií. Moderné výrobné metódy šetrné k životnému prostrediu a prísne kontroly kvality už viac ako 25 rokov garantujú najvyššiu kvalitu našich výrobkov.
Prírodné ingrediencie
Krmivo Butcher 's je kompletným zdrojom živín, vytvorené v 99% z prírodných ingrediencií. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, dochucovadlá ani žiadne konzervačné látky.
Názory užívateľov
Pozrite si názory
Prečítajte si recenzie užívateľov
© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0