Naše webové stránky používajú cookies, aby sme našim používateľom poskytli najlepší komfort počas prezerania, a tiež pre štatistické účely. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehľadávaní webu bez zmeny nastavenia stránky, predpokladáme, že súhlasíte s použitím súborov cookies na tomto webe. Kedykoľvek môžete svoje nastavenia zmeniť v prehliadači v záložke Nástroje.

Politika etiky

V spoločnosti Butcher's veríme, že máme záväzok ponúkať produkty takisto s najvyšším štandardom kvality ako aj ich estetickým výzorom po výrobe. Z toho dôvodu sme vytvorili pre našich dodávateľov ako aj pre zákazníkov našu politiku etiky. 

V spoločnosti Butcher's sú prioritou názory našich zákazníkov ako aj istota, že produkujeme krmivo pre zvieratá, ktoré sa opiera na kvalite a zároveň na chuti dopĺňajúc všetky nevyhnutné výživné zložky, ktoré vaše zviera potrebuje.
Kľúčové elementy našej politiky sú podelené na štyri oblasti: hodnotenie chute; suroviny, balenie a hotové produkty.

Hodnotenie chute

V spoločnosti Butcher's veríme, že chuť je kľúčom k úspechu. Naším hlavným cieľom je produkcia potravy prémium, ktorá nielenže vynikajúco chutí, ale taktiež aj dopĺňa všetky nevyhnutné výživné látky potrebné k rozvoju zdravých a šťastných zvierat.

Názory vydané majiteľmi zvierat, týkajúce sa toho, ako bolo zviera zainteresované novou potravou, či ako jedlo, sú využívané ku spracovaniu poslednej receptúry.
Butcher's Pet Care uskutočňuje dôkladnú kontrolu kvality na výrobnej linke za účelom zabezpečenia najlepšej kvality výrobkov.

Suroviny

V spoločnosti Butcher's dávame pozor, že to, čo vylučujeme z našich produktov je rovnako dôležité ako to, čo obsahujú. Sledujeme taktiež, aby všetky potravinové produkty boli tak prirodzené, ako je to len možné, a z toho dôvodu všetky naše produkty sú vyrobené z prirodzených látok. Butcher's Pet Care využíva najčerstvejšie suroviny zabezpečujúce najvyššiu kvalitu produktov.
Za účelom ochrany životného prostredia

Balenia

Naši zákazníci sú zainteresovaní informáciami o pôvode balenia, recyklovanie a o zaangažovaniu do „zeleného” sektora. Z toho dôvodu Butcher's môže potvrdiť, že:
spoločnosť spracováva spotrebované baliace materiály, také ako kartóny a umelé plasty. 
balenia z papieru sú vyrobené všade, kde je to možné z materiálov pochádzajúcich z recyklovania
Všetky nádoby používané vo výrobe sú vyrobené z ocele podliehajúcej recyklovaniu.

Hotové výrobky

Všetci zákazníci chú mať istotu, že potrava podaná ich zvieratám bola vysokej kvality, a že systém kvality sa týka každej etapy produkcie. V odpovedi na to Butcher's prikladá na prvé miesto vždy kvalitu.
Systémy kvality boli zavedené na každej etape výroby
Butcher's Pet Care vlastní osvedčenie o kvalite prístupné pre všetkých zákazníkov
Butcher's Pet Care povzbudzuje dodávateľov k uskutočňovaniu podobnej politiky.

© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0