Naše webové stránky používajú cookies, aby sme našim používateľom poskytli najlepší komfort počas prezerania, a tiež pre štatistické účely. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehľadávaní webu bez zmeny nastavenia stránky, predpokladáme, že súhlasíte s použitím súborov cookies na tomto webe. Kedykoľvek môžete svoje nastavenia zmeniť v prehliadači v záložke Nástroje.

Názory na Butcher's

Júlia

Som s krmivom veľmi spokojná, pretože obsahuje veľké množstvo mäsa. Zvyčajne kupujem svojim zvieratám mäso, ale keď takú možnosť nemám, volím Butcher 's. Aj moja mačka má rada Butcher 's. Páči sa mi zloženie, tak isto aj to, že Butcher 's neobsahuje konzervanty.

Agnieszka

Krmivo Butcher's je najlepším riešením na spestrenie stravy môjmu psovi. Konzervy Butcher's sú vždy čerstvé, čo pes cíti ešte pred ich otvorením a je rád, že ich obsah skončí v jeho miske. Dokonca aj mačka si pochutnala na sto gramovom krmive Butcher 's Classic. Za seba môžem povedať, že Butcher's nemá na trhu konkurenciu, pokiaľ ide o kvalitu a obsah mäsa v produktoch.

Monika i Gaja

Gaja bola šťastná, akonáhle si len krmivo Butcher 's oňuchala. Hneď sa pustila do jedla a keď všetko zjedla, mala chuť na ďalšiu porciu. Ja osobne často kontrolujem obsah mäsa v krmive pre psov. Je pre mňa dôležité, aby bol čo najväčší, preto vždy čítam etikety. Butcher 's plní moje očakávania - krmivo s hovädzím mäsom a ryžou obsahuje 45% mäsa, s kuracím mäsom a ryžou dokonca 50%. Navyše výrobky sú bezlepkové, teda sú zdravým, prírodným a kompletným zdrojom živín. Krmivo si získalo moju dôveru a určite bude stálou položkou na jedálničku Gaji. Odporúčam ho všetkým majiteľom štvornohých kamarátov.

Ula

Moji psi sú strašne vyberaví, ale krmivo Butcher 's milujú. Raz som chcela skúsiť, či im bude chutiť aspoň mokré krmivo, ale ani sa ho nedotkli. No keď som otvorila plechovku od Butcher's a dala mäso do misiek, nestačila som ich ani poriadne položiť na podlahu a už jedli. Krmivo Burcher 's je veľmi kvalitné a ľahko dostupné. Vrelo odporúčam všetkým majiteľom psov.


© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0